Chaty roztocza

DoliAnna

W dolinie Anna chałupę miała, gdy była mała w niej się chowała… a gdy wyrosła remont zrobiła. Do DoliAnny gości sprosiła… i wy przybywajcie, jeśli czujecie, że na łonie dziewiczej natury odpocząć chcecie!
Tutaj czas jakby się zatrzymał, tu zegarem cykanie świerszczyka! Tu ze słońcem wstajesz, a z księżycem gwiazdom kołysankę nucisz, boś tak blisko nieba… że już się nie smucisz! Odpoczniesz w ciszy, myśli swe usłyszysz, nowe marzenia wymyślisz i znów będziesz chciał powrócić!
Nasza chata stoi w tak urokliwym miejscu na skraju Roztoczańskiego Parku Narodowego, w małej wiosce, gdzie 5 chałup na krzyż stoi, gdzie przyroda pięknem swym zachwyca, gdzie geografia do tej pory ma wątpliwości, co do nazwy miejscowości W tej dolinie, we wsi pachnącej skoszoną trawą, mleczną krówką i zroszonym rannym polem, do której żadna asfaltowa droga nie prowadzi, odpoczniecie naprawdę! Dotrzecie tu bezpiecznie i bezpiecznie wrócicie, wspominając na zawsze wyjątkowy odpoczynek.

Nie dojedziesz do nas asfaltową drogą, a na polnej spotkać możesz krowę. Również Internet i sieć komórkowa gubią się tutaj w szczerym polu. Będziesz więc bez sieci, ale za to w idealnym miejscu, by snuć plany i marzenia na przyszłość, poczytać książkę i zwyczajnie się zrelaksować.

Zapraszamy na jedyny taki, wakacyjny odpoczynek w naszej chacie DoliANNA.

Domek dla 8 osób.

Dysponujemy trzema pokojami z łazienkami.  Jeden pokój jest  czteroosobowy, dwa dwuosobowe i salonem z aneksem kuchennym i kominkiem, w którym mogą  spać dwie osoby na rozkładanej kanapie.

Domek znajduję się w małej wiosce, do której prowadzi 3 km drogi utwadzonej przez las od drogi głównej kierunek Zwierzyniec- Józefów.

NIE WYNAJMUJEMY NA WIECZORY KAWALERSKIE I PANIEŃSKIE

Przy domku DoliAnna znajdują się domki DoliAnna w drzewach.

Nowość 

Sauna i balia wodna – dodatkowo płatna

Doba hotelowa zaczyna się 15.00 a kończy o 11.00.