Chaty roztocza

Dolianna

W dolinie Anna chałupę miała, gdy była mała w niej się chowała… a gdy wyrosła remont zrobiła. Do DoliAnny gości sprosiła… i wy przybywajcie, jeśli czujecie, że na łonie dziewiczej natury odpocząć chcecie!
Tutaj czas jakby się zatrzymał, tu zegarem cykanie świerszczyka! Tu ze słońcem wstajesz, a z księżycem gwiazdom kołysankę nucisz, boś tak blisko nieba… że już się nie smucisz! Odpoczniesz w ciszy, myśli swe usłyszysz, nowe marzenia wymyślisz i znów będziesz chciał powrócić!
Nasza chata stoi w tak urokliwym miejscu na skraju Roztoczańskiego Parku Narodowego, w małej wiosce, gdzie 5 chałup na krzyż stoi, gdzie przyroda pięknem swym zachwyca, gdzie geografia do tej pory ma wątpliwości, co do nazwy miejscowości W tej dolinie, we wsi pachnącej skoszoną trawą, mleczną krówką i zroszonym rannym polem, do której żadna asfaltowa droga nie prowadzi, odpoczniecie naprawdę! Dotrzecie tu bezpiecznie i bezpiecznie wrócicie, wspominając na zawsze wyjątkowy odpoczynek.

Zapraszamy na jedyny taki, wakacyjny odpoczynek w naszej chacie DoliANNA.

Dysponujemy czterema pokojami z łazienkami. Dwa pokoje są czteroosobowe, dwa dwuosobowe. Domek jest z poddaszem, dwa pokoje na parterze, drugie dwa na poddaszu i kuchnia w podpiwniczeniu.

Domek znajduję się w małej wiosce, do której prowadzi 3 km drogi utwadzonej przez las od drogi głównej kierunek Zwierzyniec- Józefów.

 

Doba hotelowa zaczyna się 15.00 a kończy o 11.00.